Niedziela 6 maja 2018
0 0

Tylko pracować!

W Gdańsku, gdzie nasz AZS grał z Treflem o brązowy medal mistrzostw Polski w siatkówce, było pięknie, a mogło być jeszcze piękniej… Ale co tam – miejsce w czwórce najlepszych drużyn polskiej siatkówki ma swoją wagę i znaczenie.

Co by nie mówić i nie pisać, w Olsztynie dawno już nie mieliśmy tak dobrej drużyny i tak dobrych wyników. Ostatni raz nasi akademicy stali na pudle mistrzostw Polski dziesięć lat temu. W tym roku już jedną nogą sięgali podium, ale jeszcze się nie udało. Patrząc jednak na ich grę nie mam wątpliwości, że wcześniej czy później staną na tym podium. Osobiście stawiam na kolejny sezon i mam nadzieję, że się nie pomylę.

Jutro mam spotkanie z siatkarzami i oczywiście pogratuluję im z całego  kibicowskiego serca i podziękuję za dzielną postawę oraz godne reprezentowanie Olsztyna. Sukces AZS-u, bo trzeba mówić o sukcesie, to także przykład dobrej pracy całego teamu. Nie od dziś wiadomo, że na sukcesy pracują sztaby szkoleniowo-organizacyjne i od atmosfery w zespole wspierającym bardzo często zależą wyniki sportowe. U nas atmosfera musiała być dobra, bo wyniki na boisku to potwierdzają, dlatego moje gratulacje dotyczą wszystkich bez wyjątku ludzi AZS-u. To także Wasz sukces.

Jutro też pierwszy dzień normalności, czyli pierwszy dzień po wielkiej majówce. Niby poszczególne dni w minionym tygodniu były pracujące, ale układ dni wolnych od pracy sprawił, że dopiero od poniedziałku zacznie się praca w pełnych składach kadrowych.

Jutro też oficjalnie zainaugurujemy projekt wolontariatu pracowniczego koncernu IBM. Pracownicy koncernu, w ramach swoich pomysłów wolontariackich, postanowili wesprzeć nasz urząd swoimi kompetencjami i pomysłami. Dwa obszary wsparcia to komunikacja społeczna i zdrowie. Trudno dziś stwierdzić, czym to się skończy, ale z pewnością nie zaszkodzi, a spojrzenie z zewnątrz organizacji zawsze bywa ważne, a czasami także twórcze.

Podsumowując, akademicy prawie z medalem, pracownicy po urlopach, specjaliści z IBM-u zdeterminowani, żeby pomóc!

Nic, tylko pracować!

Oceń post
Ocen: 0
Zobacz również:

Wasze komentarze (0)

scrollup