Niedziela 24 grudnia 2017
0 1

Boże Narodzenie 2017

Drodzy Olsztynianie

Święta Bożego Narodzenia są piękną klamrą, spinającą rok – czasem wytchnienia, radości i życzliwości. Te wyjątkowe chwile uzmysławiają nam, że prawdziwe, godne życie oparte jest na niewzruszalnych wartościach – miłości, prawdzie, tolerancji i szacunku dla każdego człowieka, także dla tych, z którymi się nie zgadzamy. To nadaje naszemu życiu sens, a naszą wiarę czyni uniwersalną i ponadczasową.

Boże Narodzenie, z cudem narodzin  Chrystusa i swoją niezwykłą symboliką, przywraca nam nadzieję, że możemy żyć w lepszym świecie, stanowiąc jego ważną część. U jej podstaw leży rodzina w każdym jej znaczeniu, bo to ona zespala nas w społeczeństwo i naród.

Dlatego w dniu tak szczególnym jak dziś, w wigilię Bożego Narodzenia, życzę Państwu spokojnych, radosnych świąt w prawdziwie rodzinnej atmosferze. Niech przy wigilijnym stole nie zabraknie żadnego z Państwa bliskich, a przełamanie się opłatkiem niech symbolizuje dar dzielenia się tym, co dla nas najdroższe oraz wybaczania tego, co nas mogło poróżnić.

Życzę, żeby świąteczny wypoczynek dał Państwu siłę do działania, wiarę w jego sens i nadzieję, że wszystko, co robimy – czynimy także z myślą o innych. 

Wszystkiego najlepszego.

                                                                     Piotr Grzymowicz

Oceń post
Ocen: 1
Zobacz również:

Wasze komentarze (0)

scrollup