Środa 4 października 2017
0 0

W słusznej sprawie

Głosowanie na projekty Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego minęło półmetek. Do końca zostały cztery dni, więc warto się śpieszyć. Z oczywistych powodów nieelegancko i niesprawiedliwie byłoby wskazywać, które projekty prowadzą, ale można podać liczbę głosów na liderów. Pierwsza czwórka w głosowaniach na wnioski zintegrowane – jak na razie – legitymuje się następującymi wynikami: 1520, 884, 873, 550 głosów. To dane z głosowań drogą elektroniczną, więc po sprawdzeniu zawartości urn liczby te na pewno się zmienią. Czy nastąpi też zmiana wśród liderów głosowania, zobaczymy po jego zakończeniu i zliczeniu wszystkich głosów. Przypomnę, że głosujemy do północy 8 października.

Jeśli idzie o wyniki w głosowaniach osiedlowych, to na 7178 głosów oddanych na te projekty, największą aktywność pod tym względem wykazali mieszkańcy osiedli: Wojska Polskiego, Gutkowa i Pieczewa. Brawo!

Podsumowując, jeśli chcą Państwo jak najszybciej poprawić statystyki – proszę głosować elektronicznie na stronie internetowej: www.glosujobo.olsztyn.eu . To bardzo łatwe i zawsze jest pewność, że oddaliście głos na to, co naprawdę chcecie zrobić w swoim otoczeniu. Jeśli mają Państwo problem na co głosować, to wszystkie projekty są pod adresem: https://glosujobo.olsztyn.eu/projekty

Oczywiście, czekamy także na głosy oddane w formie tradycyjnej, czyli na kartach do głosowania.

Przyznam, że nie jest aż tak istotne, czy głosujemy elektronicznie, czy też tradycyjnie – ważne, że głosujemy w słusznej, naszej  sprawie!

Oceń post
Ocen: 0
Zobacz również:

Wasze komentarze (0)

scrollup